Affärsutveckling och ekonomi

Välkommen till Affärsutvecklings- och ekonomiavdelningen!

_K9A8467 2kopiera.jpg

Daniel Eriksson, Avdelningschef

Affärsutveckling och ekonomi
daniel.eriksson
@skab.se
daniel.eriksson@skab.se 08-579 216 19
_K9A7576 2kopiera.jpg

Kirsi Aasa, IT-strateg

Affärsutveckling och ekonomi
kirsi.aasa
@skab.se
kirsi.aasa@skab.se 08-579 217 87
_K9A7489 2kopiera.jpg

Ida Andersson, Bolagsadministratör

Affärsutveckling och ekonomi
ida.andersson
@skab.se
ida.andersson@skab.se 08-579 216 98
_K9A7687 2kopiera.jpg

Cecilia Arwin, Kommunikationsansvarig

Affärsutveckling och ekonomi
cecilia.arwin
@skab.se
cecilia.arwin@skab.se 08-579 223 04
_K9A7356 2kopiera.jpg

Petronella Berglund, Controller

Affärsutveckling och ekonomi
petronella.berglund
@skab.se
petronella.berglund@skab.se 08-579 222 28
_K9A0147 2kopiera.jpg

Anna Eliasson, Controller

Affärsutveckling och ekonomi
anna.eliasson
@skab.se
anna.eliasson@skab.se 08-579 214 51