Förvaltning

Välkommen till Förvaltningsavdelningen!

_K9A0092 2kopiera.jpg

Reine Jonsson, Förvaltningschef

Förvaltning
reine.jonsson
@skab.se
reine.jonsson@skab.se 08-579 215 75
_K9A1677 kopiera.jpg

Helene Akander, Kundansvarig förvaltare

Förvaltning
helen.akander
@skab.se
helen.akander@skab.se 08-579 212 86
JELA_SKAB_210901-353-Redigera_Anders.C_WEBB.jpg

Anders Cronzell, KUNDANSVARIG FÖRVALTARE

Förvaltning
anders.cronzell
@skab.se
anders.cronzell@skab.se 08-57921634
_K9A7836 2kopiera.jpg

Maarit Ekola, Driftcontroller

Förvaltning
maarit.ekola
@skab.se
maarit.ekola@skab.se 08-579 210 49
_K9A9020 2kopiera.jpg

Hans Eriksson, Kundansvarig förvaltare

Förvaltning
hans.eriksson
@skab.se
hans.eriksson@skab.se 08-579 228 02
JELA_SKAB_210901-69-Redigera_Niklas.E_WEBB.jpg

Niklas Eriksson, Markförvaltare

Förvaltning
niklas.eriksson
@skab.se
niklas.eriksson@skab.se 08-579 218 33
_K9A9269 2kopiera.jpg

Helena Gull, Controller lokalvård

Förvaltning
helena.gull
@skab.se
helena.gull@skab.se 08-579 226 32
JELA_SKAB_210901-109-Redigera_Christer.H_WEBB.jpg

Christer Henstad, Teknisk förvaltare

Förvaltning
christer.henstad
@skab.se
christer.henstad@skab.se 08-579 232 95
_K9A8016 2kopiera.jpg

Kjell Karlsson, Teknisk förvaltare

Förvaltning
kjell.karlsson
@skab.se
kjell.karlsson@skab.se 08-579 232 56
JELA_SKAB_210901-151-Redigera_Mats.N_WEBB.jpg

Mats Näve, Teknisk förvaltare

Förvaltning
mats.nave
@skab.se
mats.nave@skab.se 08-579 219 27
JELA_SKAB_210901-128-Redigera_Robin_WEBB.jpg

Robin Renman, Teknisk förvaltare energi

Förvaltning
robin.renman
@skab.se
robin.renman@skab.se 08-579 211 56
JELA_SKAB_210901-222-Redigera_Eva.S_WEBB.jpg

Eva Sundström, Kundansvarig fastighetsförvaltare

Förvaltning
eva.sundstrom
@skab.se
eva.sundstrom@skab.se 08-579 213 31