Förvaltning

Välkommen till Förvaltningsavdelningen!

_K9A0092 2kopiera.jpg

Reine Jonsson, Avdelningschef

Förvaltning
reine.jonsson
@skab.se
reine.jonsson@skab.se 08-579 215 75
_K9A1677 kopiera.jpg

Helene Akander, Kundansvarig förvaltare

Förvaltning
helen.akander
@skab.se
helen.akander@skab.se 08-579 212 86
_K9A7836 2kopiera.jpg

Maarit Ekola, Driftcontroller

Förvaltning
maarit.ekola
@skab.se
maarit.ekola@skab.se 08-579 210 49
_K9A9020 2kopiera.jpg

Hans Eriksson, Kundansvarig förvaltare

Förvaltning
hans.eriksson
@skab.se
hans.eriksson@skab.se 08-579 228 02
_K9A9113 2kopiera.jpg

Niklas Eriksson, Markförvaltare

Förvaltning
niklas.eriksson
@skab.se
niklas.eriksson@skab.se 08-579 218 33
_K9A9269 2kopiera.jpg

Helena Gull, Controller lokalvård

Förvaltning
helena.gull
@skab.se
helena.gull@skab.se 08-579 226 32
_K9A7355 2kopiera.jpg

Christer Henstad, Teknisk förvaltare

Förvaltning
christer.henstad
@skab.se
christer.henstad@skab.se 08-579 232 95
_K9A9478 2kopiera.jpg

Annica Hogler, Kundansvarig fastighetsförvaltare

Förvaltning
annica.hogler
@skab.se
annica.hogler@skab.se 08-579 216 34
_K9A7435 2kopiera.jpg

Carl- Henrik Johansson, Teknisk förvaltare energi & miljö

Förvaltning
carl-henrik.johansson
@skab.se
carl-henrik.johansson@skab.se 08-579 223 10
_K9A8016 2kopiera.jpg

Kjell Karlsson, Teknisk förvaltare

Förvaltning
kjell.karlsson
@skab.se
kjell.karlsson@skab.se 08-579 232 56
_K9A7953 2kopiera.jpg

Mats Näve, Teknisk förvaltare

Förvaltning
mats.nave
@skab.se
mats.nave@skab.se 08-579 219 27
_K9A9172 2kopiera.jpg

Eva Sundström, Kundansvarig fastighetsförvaltare

Förvaltning
eva.sundstrom
@skab.se
eva.sundstrom@skab.se 08-579 213 31