Projekt

Välkommen till Projektavdelningen!

Andre Wallin

André Wallin, T.f Avdelningschef Projekt

Projekt
andre.wallin
@skab.se
andre.wallin@skab.se 08-579 210 57
Årsredovisning SKAB 2019 omslag digitalt_lowres.PNG (1)

Stefan Bodin, Byggprojektledare

Projekt
stefan.bodin
@skab.se
stefan.bodin@skab.se 08-579 210 95
_K9A9292 2kopiera.jpg

Oscar Carbrera Acevedo, Byggprojektledare

Projekt
oscar.carbrera.acevedo
@skab.se
oscar.carbrera.acevedo@skab.se 08-579 218 25
_K9A9066 2kopiera.jpg

Anna Dunge, Byggprojektledare

Projekt
anna.dunge
@skab.se
anna.dunge@skab.se 08-579 233 05
_K9A9555 2kopiera.jpg

Jonas Franzén, Byggprojektledare

Projekt
jonas.franzen
@skab.se
jonas.franzen@skab.se 08-579 219 50
_K9A7866 2kopiera.jpg

Jessica Kaur Dhugga, Byggprojektledare

Projekt
info
@skab.se
info@skab.se 08-579 226 40
_K9A9458 2kopiera.jpg

Eva Ljung, Byggprojektledare

Projekt
eva.ljung
@skab.se
eva.ljung@skab.se 08-579 215 90
_K9A7548 2kopiera.jpg

George Salinas, Byggprojektledare

Projekt
george.salinas
@skab.se
george.salinas@skab.se 08-579 230 53
_K9A7330 2kopiera.jpg

Maria Tideström Lager, Byggprojektledare

Projekt
maria.tidestrom.lager
@skab.se
maria.tidestrom.lager@skab.se 08-579 217 27